fbpx
Onze partners

a

Onze bushcraft locatie is gesitueerd op het prachtige Leersumse Veld, waar wij een fantastische samenwerking hebben met Staatsbosbeheer.

a

Onze logistieke en administratieve partner met meer dan 25 ervaring in de reis en buitensport wereld.

a

Al jaren onze partner in crime als het gaat het leveren van kleding, messen en overige uitrusting zoals Pinewood, Casstrom en Cruds

a

De Rolls Royce onder de handzagen, Silky voorziet ons van topkwaliteit Japanse zagen voor tijdens onze cursussen.

a

Tijdens onze carving workshops en bijl cursussen maken wij gebruik van de bijlen van Hultafors. Zweedse topkwaliteit voor een betaalbare prijs.

 
Cursus in Coronatijd

Clinic Bijl gebruik en veiligheid

Algemene informatie

Wij hebben deze cursus zorgvuldig in elkaar gezet zodat we toch cursus kunnen geven rekening houdend met de huidige maatregelen. Deze beslissing is ontstaan omdat we veel vraag krijgen van mensen die in deze tijden toch iets actiefs buiten willen doen. Laten we daar volledig achter staan. Bushcraft is een levensstijl, een manier van functioneren in de natuur wat zeker in deze moeilijke tijden veel goeds kan doen in het hoofd en lichaam van mensen. De natuur biedt niet alleen rust maar ook een gezonde boost en weerstand.

De bijl is niet alleen een van de meest nuttige, maar ook een van de gevaarlijkste gereedschappen om te gebruiken. Verkeerd bijlgebruik zorgt jaarlijks voor ernstige ongelukken. Daarom is het zo belangrijk om een bijl met veel zorg en respect te leren hanteren, en daar gaat deze Masterclass voornamelijk over: hoe gebruik je een bijl veilig in afgelegen gebieden?

We zijn op het gebied van bijlen échte professionals in Nederland en daar zijn we trots op. Inmiddels al heel veel jaren cursussen en clinics mogen organiseren voor onze eigen deelnemers maar ook voor organisaties als Bever en Staatsbosbeheer. Ook hebben wij samen met Lars Mytting, de schrijver van zijn bestseller “De man en het hout”, een presentie gegeven over zijn boek en veilig Bijl gebruik. Tijdens deze unieke Masterclass leer je alles over veilig kloven en splijten. Er komt een stukje onderhoud aan te pas en we bespreken de verschillende soorten bijlen. Dit alles in een prachtige bosrijke omgeving rondom een heerlijk kampvuur!

We geven deze Masterclass aan enkel 2 tot 4 personen vanwege de maatregelen. Prachtig cadeau voor bv 2 of 4 vrienden!

Inhoud arrangement:

  • theorie bijlveiligheid
  • veilig splijten
  • veilig kloven
  • bijl slijpen
  • bijl onderhoud

Prijs

€ 99,50 p.p.

Aanbod geldt enkel tot het einde van de Corona maatregelen en je kunt je alleen minimaal als koppel opgeven!

Bij de prijs inbegrepen:

  • koffie en thee
  • instructies

Niet inbegrepen:

  • vervoer naar/van het Leersumse Veld

Aantal personen:

  • Minimaal 2 en maximaal 4 (kinderen onder 12 vallen hier niet onder)

Leeftijd:

  • Vanaf 16 jaar (vanaf 10 jaar als je met een ouder komt)

Locatie:

  • Leersumse Veld
    Midden in het bos in de prachtige natuur te gast bij Staatsbosbeheer.

Duur van de cursus:

  • vanaf 10.00 uur tot 13.00 uur
  • vanaf 14.00 uur tot 17.00 uur

Foto’s cursus

Deze bedrijven zijn u voor geweest

Boek Nu